KONST / Litografier / Färglitografi 7314346
nr 731 4346
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Suzanne Nessim (f. 1944), 1/1, bladets mått: 56x39, signerad Nessim
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 december 2011
kl 19:07:06
100 kr
450 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim